Letecká škola

Nabídka služeb

Seznamovací let

Letecká škola

Uvažujete o pilotním výcviku, ale nemáte představu, jak výcvik probíhá? Nejste si jisti, zda se vám nebude dělat v letadle špatně, nebo je-li létání opravdu takový zážitek, jak se říká? Přijďte si vyzkoušet k ničemu nezavazující půlhodinový let s instruktorem, který vám vše vysvětlí a v praxi ukáže.


Výcvik pilota v letecké škole

Letecká škola

Pilotní výcvik k získání průkazu způsobilosti soukromého pilota PPL(A).

Kvalifikace pro lety v noci.

Pokračovací výcvik.


Vyhlídkové lety

Letecká škola

Nabízíme možnost vyhlídkových letů. Zaletíme se s vámi podívat, kam budete chtít, a pokud se jen chcete svézt, rádi vám navrhneme trasu, která vám poskytne nejkrásnější zážitky. Vyhlídkový let si také můžete předplatit jako dárek a rádi vám vystavíme dárkový poukaz.


Vlekání transparentů

Letecká škola

Transparent vlečený motorovým letounem nad frekventovanými silničními komunikacemi nebo sídly je mimořádně efektivní formou propagace. Vedle samotného vlekání jsme připraveni navrhnout klientovi vhodnou trasu letu a zajistit výrobu transparentu. Našich služeb již využila např. společnost TEMPO SERVIS.


Fotolety

Letecká škola

Potřebujete-li pořídit kvalitní letecké fotografie, obraťte se na nás. Hornoplošné letouny jsou pro letecké snímkování a filmování ideální. V případě potřeby zajistíme profesionálního fotografa, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.


Kondiční létání

Letecká škola

Pokud jste piloty motorových letounů, přijďte si k nám prostě jen zalétat. Výhodné ceny za letovou hodinu a do létání nadšená skupina lidí zaručují příjemné prostředí pro létání ve vašem volném čase.